Stabilo Woody 3v1 ARTY – Pastelka, vodovka, voskovka 10 kusů s ořezávátkem

STABILO woody 3 v 1 je pastelka, vodovka a voskovka v jednom. Právě se navíc díváte na edici ARTY, která oproti základní sadě obsahuje růzovou, fialovou a bílou. Umí také kreslit na papír, na tmavý podklad, karton, sklo, kov, dřevo nebo třeba i na holínky. Ozdobit si dřevěný rámeček, okno, chlebník nebo plechovku na tužky je hračka. Děti ji milují a rodiče mohou zůstat v klidu, protože barvu lze z ručiček i z hladkého povrchu dobře smýt vodou s mýdlem či saponátem. Tuha obsahuje osmkrát více barvy než běžná pastelka, nelze ji zlomit a hodí se na extra dloooooouhé kreslení a na velká umělecká díla: silná tuha vše rychle vybarví. Díky svému tvaru padne woody výborně do dětské ručičky. V tomto balení je 10 barev a ořezávátko.

575 Kč
Skladem (1 ks)
  • Multifunkční pastelka, vodovka a voskovka v jednom
  • Kreslí na různé povrchy: dřevo, sklo, kůže, plast, kovy, černý papír a další tmavé povrchy
  • Lze snadno smýt vodou či vodou se saponátem (z většiny povrchů)
  • Perfektní pro velké plochy a různé techniky malování
  • Díky své tloušťce vhodná pro malé děti: umožní správný úchop
  • Nelámavá tuha velikosti XXL (průměr 10mm) odpovídá 8 pastelkám standardní šíře
  • Vyrobena 100% ze dřeva certifikovaného PEFC
  • Silné a měkké tahy
  • Díky své tloušťce je ideální pro dětské ruce, nelámavá XXL tuha o průměru 10 mm se postará o perfektní vybarvení velkých ploch a téměř všechny techniky kreslení, je extra odolná.

   St_22041_880_425_Pen_3px

Uživatelská zkušenost: Dva tátové

Pastelky Woody 3v1 mají spíš "voskovkou" špičku a jsou u nás doma bezkonkurenčně nejčastěji používanou výtvarnou potřebou. Holky je nosí v penále, jako bonus jsme jim pak k Vánocům ještě dokoupili k základní sadě i metalické barvy, třeba stříbrnou nebo růžovou.

Tím, jakjsou silné, se dětem dobře drží a nemají problém, že by je při malování rychle začala bolet ruka a nebo že by jim sklouzávala. Oproti běžným voskovkám se dají celkem bez problémů umývat ze stolu nebo pomalovaných ploch (zeď nemyslím, tu u nás doma, zatím (!) děti ušetřily), když je potom přemalujete mokrým štětcem, stanou se z nich vodovky a děti mohou tvořit malby i na větší plochy aniž by si musely nutně vypotřebovat celou pastelku. K sabě potřebujete také bezpečnostní ořezávátko se speciální pojistkou, aby se ani malé děti při ořezávání nezranily.

 St_26778_880_woody_KeyVi_Tip_PictoSt_05305__Picto_TIPSt_20185_STABILO_tip_Coloring_little_guide_Picto

Kód Kód: 149
Jméno značky: Stabilo
Kategorie: Kreativita
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 19.3.2023
Pastelky jsou super, krásně kreslí a vůbec se nemusí tlačit. A velké plus je ořezávátko přímo určené pro tyto pastelky.
5
AT Avatar autora | 28.9.2021
Perfektní pastelky, velká spokojenost:
5
DK Avatar autora | 30.5.2021
Perfektní produkt * krásně se drží * skvěle malují (bez tlačení) * dcerka si je velmi oblíbila * dobře omyvatelné z oken, zrcadel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: