Sada pro malé detektivy - 12 záhadných experimentů | Eureka Kids

Precizně zpracovaná sada pro děti, které si chtějí hrát na detektivy. Doporučujeme pro věk 6 - 12 let, určitě musejí děti umět číst a psát a mít trochu trpělivosti při mravenčí detektivní práci. K sadě dodáváme český návod s 12 pokusy, při kterých si vyzkoušejí písmo s UV lampou, analýzu vlasů, ale i snímání otisků prstů z nábytku nebo od podezřelých členů rodiny. Kdo bude vinen?

799 Kč
Vyprodáno

V sadě malého detektiva najdete bílý i černý prášek pro snímání otisků, ale i speciální papírky pro přenesení otisků do karty zločince. Také kapesní mikroskop pro analýzu otisků, pinzetu, štětec, ochranné brýle nebo rukavice. Český návod s 12 pokusy pro malé detektivy je součástí sady, případně ke stažení v PDF ZDE.

Sada obsahuje: mikroskop, bílý prášek, černý prášek, UV pero, UV lampu, polštářek s inkoustem, štětec, 56 přenosových štítků na otisky, 18 karet pro záznam otisků, 10 sad pro sestavení identikitu, sklíčka na porovnání textilií, pipetu, lupu, pinzetu, papírové filtry, zrcátko, ochranné brýle, prá rukavic, obrázkový návod s českým přepisem z naší dílny. Sada obsahuje baterie LR41, které jsou součástí balení. Je nutné do mikroskopu pořídit 2 ks tužkových baterií AA, které nejsou součástí balení.

Doporučujeme pro děti o 6 do 12 let.

Kód Kód: 3560
Jméno značky: Eureka Kids
Kategorie: Chytré hračky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: