Ovoce | Dárkové voskovky z včelího vosku

Dárkový set voskovek různých tvarů připomíná košík šťavnatého ovoce. Voskovky jsou vyrobené ze včelího vosku, který příjemně voní. Jednou z nich maluj a druhou použij jako předlohu. Balení obsahuje 12 barev a tvarů, které svou různorodostí podporují u dětí přirozené trénování správného úchopu tužky a pastelek.

 

269 Kč
Momentálně nedostupné

Španělští designéři vymysleli tento kreativní set pro všechny malé malíře s talentem, nadšením a fantazií. Přírodní produkt ze včelího vosku je zdravotně nezávadný a je vyroben tak, aby nešpinil dětské ruce při práci, a tak se nemusíte obávat, že po skončení kreativní chvilku budete muset všechno kreslířovo oblečení naházet do pračky. Tak čapni trs banánů nebo ananas a dej se do práce.

 

Dva tátové, osobní zkušenost

Tyhle voskovky jsou vhodné především pro malé děti, které začínají s kreslením. Výrobce sice na obalu uvádí značku 18m+, tedy že jsou pro děti starší 1,5 roku, ale to neplatí pro přísnější trh v Evropské unii, kde je tato sada zařazena do katagorie 3+. My jsme doma ale podobné voskovky většího tvaru zkoušeli s dětmi i dříve. Malé děti se díky nepravidelnému tvaru voskovky naučí přirozeně trénovat správnou pozici u kreslení, doporučujeme je s těmito voskovkami spíš posadit na zem, papír přilepit k podlaze a začít s malováním takto uvidíte, že si děti přirozeně najdou pozici, která jim bude vyhovovat.Voskovky jsou kvalitní, doporučujeme je jako dárek, protože vizuálně jsou skutečně mimořádné.

Napsal David

IMG_2170 

12 voskovek v jednom balení

12 různých barev

V dřeveném pouzdře s přiklápěcím víkem

rozměr voskovky: cca 2 x 3,5 cm

Výrobce: Jar Melo

 

https://www.dvatatove.cz/dinosauri-voskovky-v-darkovem-baleni/https://www.dvatatove.cz/puzzle-zvedava-holka-na-pouti/https://www.dvatatove.cz/hedvabne-voskovky-na-telo-a-do-koupelny-36-kusu/https://www.dvatatove.cz/trojboke-voskovky-pro-mensi-deti---12-kusu-zdrave-kresleni/

 

Kód Kód: 258
Jméno značky: Jar Melo
Kategorie: Batolata
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 22.12.2021
Vhodné i pro menší děti. Kupovala jsem dceři ve 21 měsících. Dobře padne do malé dětské ručičky. 2 voskovky hůře kreslí - musí se více zatlačit. Voskovky se hůře vrací do plastové vnitřní vložky, takže tu nepoužíváme. Díky tomu je však krabička špinavá. V každém případě mohu doporučit a to nejen pro přírodní složení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: