Nádobka na pozorování hmyzu | Levenhuk

Chcete pozorovat mouchu, pavouka, mravence nebo brouka? Lapte ho do kelímku pro malé pozorovatele a můžete se začít učit! Víčko je ve skutečnosti lupa, díky které uvidíte i menší detaily. Výrobek pochází od firmy Levenhuk, která se specializuje na profesionální optiku.

99 Kč
Momentálně nedostupné

Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1 je jednoduchá pomůcka, která ohromí a okouzlí mladé badatele. Do této nádobky s průhlednými skleněnými stěnami lze umístit všechny druhy různých brouků, motýlů a jiného hmyzu, abyste je mohli detailně pozorovat vestavěnou lupou ve víčku. Nádobku můžete také naplnit vodou, umístit do ní malé rybky a pozorovat je ze všech stran a úhlů.

Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1 je mimořádně zábavná pomůcka k pozorování přírody. S nádobkou Levenhuk LabZZ C1 se prakticky každý volně žijící živočich, který je dostatečně malý na to, aby se do ní vešel, může stát předmětem fascinující studie! Tato lupa je vhodná pro děti od tří do dvanácti let.

Konstrukce je velmi jednoduchá: horní víko plní funkci hlavní lupy a nabízí zvětšení 6x; součástí je i přídavná skládací čočka 3x. Na dně nádobky je speciální měřicí mřížka pro snadnější určení velikosti zkoumaného objektu.

Kód Kód: 5188
Jméno značky: Levenhuk
Kategorie: 4 roky
Položka byla vyprodána…
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VL Avatar autora | 22.6.2023
Super už se moc těším jak budeme s vnoučkem o prázdninách pozorovat a zkoumat 🥰 Když ho to bude bavit donese Ježíšek od vás mikroskop 😉
5
VS Avatar autora | 5.6.2023
Dárek pro 4 letého vnoučka a naprostá spokojenost. Je nadšený, vše zkoumá . Určitě doporučuji! Velice mě překvapil dáreček v balíčku, tak si užijí i další děti. Děkuji :-)
5
NK Avatar autora | 4.6.2023
Nejlepší koupená hračka za dlouhou dobu, která dcerku nepřestane bavit po 5ti minutách ani po 5ti hodinách 😅❤️ určitě doporučuji ❤️
5
PS Avatar autora | 17.5.2023
Moc děkuji za úžasné kelímky na pozorování hmyzu, děti jsou nadšené ❤️ cena je super a děkuji i za super dárek ❤️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: