Modelína Hey Clay - Stegosaurus | TM toys

Novinka
HC CM Dinos Stegosaurus 1a
199 Kč –40 %

Chcete si vyzkoušet lehonkou voňavou modelínu Hey Clay, která nešpiní? Začít můžete s menším balením, ve kterém najdete 5 kelímků, ze kterých hravě vykouzlíte postavičku z obalu. Trocha modelovací hmoty vám zbyde i pro další tvoření.

199 Kč –40 % 119 Kč
Na dotaz

Z modelovací hmoty Hey Clay si děti mohou vytvořit nepřeberné množství různých postaviček, zvířátek nebo oblíbených hrdinů. Po vymodelování je důležité nechat modely na vzduchu dostatečně zatvrdnout a tím okamžikem se mohou stát součástí dalších her a zábavy. Lze si tak jednoduše vytvořit vlastní figurky a postavičky, nebo schovat Hay Clay opět do kelímku pro další tvorbu. S mobilní aplikací Hey Clay (iOS, Android), kterou si zdarma stáhnete, můžete skládat krok po kroku – kód v hodnotě 5USD pro otevření aplikace, najdete v každém balení.

Sada Hey Clay obsahuje 5 nádobek s měkkou, jemnou a voňavou modelínou a přístupový kód do aplikace pro zakoupenou řadu. Barevná modelína uvnitř balení Vám umožní sestavit vybranou postavičku.

 

Kód Kód: 6773
Jméno značky: TM Toys
Kategorie: Chytré hračky
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 17.1.2023
Modelína kupovaná opakovaně, materiál je příjemný, nelepí se na ruce. Po zaschnutí je figurka lehká a pevná. Jinak zajímavý poznatek … pes jí rád žvýká, musíme mu jí tahat z tlamy, takže je asi i dobrá ????.
5
RP Avatar autora | 21.9.2022
Perfektní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: