Duhová Mamolína - lev, pegas a drak (edice plná hrdosti) | Dva tátové

Novinka
mamoliny tit
ZDARMAZDARMA

Představujeme vám speciální edici oblíbené české modelíny, kterou pro nás vyrobily Mámy v rejži. Je plná barev, hrdosti, rovnosti, a naopak v ní nenajdete ani špetku předsudků, nenávisti nebo zloby. Nechali jsme se inspirovat tématem Pride Month, přece jen jsme duhová rodina, a připravili jsme voňavou netoxickou modelínu s postavičkami lva, pegase a draka, se kterými si mohou vaše děti krásně pohrát.

275 Kč
Vyprodáno

Mamolína je modelína, kterou přímo v Česku vyrábějí Mámy v rejži. Tvoří ji pouze jedlé suroviny (i lepek), takže pokud ji váš potomek omylem zbaští, nic se nestane. Vydrží tři měsíce, je krásně měkoučká, voňavá a dobře se s ní pracuje.

Přímo pro náš e-shopy vyrobily tento tubus v duchu Pride Month, hry bez hranic a předsudků. Uvnitř kelímku najdete 250 g modelíny ze čtyř barev, třpytky a tři malé postavičky: lva, pegase a draka. Společně představují výjimečnost, sílu, rozmanitost, ušlechtilost, spravedlnost, rovnost i pestrost.

Možná jste si všimli, že u nás na e-shopu nerozdělujeme hračky na klučičí a holčičí. Ani tahle Mamolína to nedělá. Udělá radost všem. A jak si s ní budou děti hrát? To nechme jen a jen na nich. My jen víme, že bude vaším super parťákem na letní prázdniny. Nemusíte svým dětem vyprávět nic o Pride Month, právech menšin nebo rozdílech. Samotná hra bez předsudků bude totiž tím nejlepším učitelem i beze slov.

Mámy v rejži sestavují i svoje smysloboxy k objevování pro nejmenší a další produkty. My je zatím prodávat neplánujeme, ale vy je bezpečně najdete na jejich e-shopu.

Kód Kód: 9169
Jméno značky: Dva tátové
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 20.6.2023
Jsem moc spokojená. Modelina krásně voní, hezky se s ní pracuje a nejradši bych si s ní hrála sama 🤣 škoda jen, že první, co děti udělaly, bylo smíchání všech barev dohronady 🤣

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: