Magnetická kniha - Naše Vánoce a zima

Magnetická kniha pro všechny milovníky Vánoc a zimy s překvapením. Stavění sněhuláka, koulovačka s kamarády, čekání na Mikuláše nebo zdobení stromečku. Vyberte si ze 4 předlohových kartiček a postavte si podle nich z magnetek svou oblíbenou zimní nebo vánoční činnost. Kdo má chuť, může vyzkoušet pooblékat postavičky i do různého zimního oblečení. Odesíláme od úterý 3. listopadu 2020.

625 Kč
Skladem (1 ks)

Magnetická kniha podporuje kreativitu, dětskou fantazii a rozvoj řeči. Zabaví všechny děti, které ještě věří ve vánoční zázraky. Je to ideální dáreček na Mikuláše nebo na adventní čas, kdy děti odpočítávají každý jeden den do Vánoc a o vánočních zvycích se s Vámi chtějí bavit den co den.

Kniha obsahuje 110 kusů magnetek, které navrhla oblíbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu. Mezi magnetkami najdete například - vánoční stromeček, ozdoby, dárečky, sněhuláka, sáňky, Mikuláše s pytlem plným dobrot, perníčky nebo postavičky dětí, rodičů, prarodičů, roztomilých zvířátek a spoustu dalšího. Scény si děti můžou tvořit i samostatně. 

A jaký je pro děti jeden z nejkouzelnějších momentů Vánoc? Přece psaní dopisu pro Ježíška. Na děti proto čeká v knize překvapení - dopis Ježíškovi ve formě omalovánky. Stačí ho vybarvit a nakreslit nebo napsat svoje tajná přání.
 
 
Kniha obsahuje: 110 ks magnetek, 4 ks předlohových kartiček se scénami, 6 ks předlohových kartiček pro oblékání postaviček, 1 ks dopisu Ježíškovi 

Oficiální název: Magnetická kniha Vianoce - Christmas Magnetic Book
Původní jazyk: slovenský
Rozměry: 260 x 188 x 42 mm
 
Kód Kód: 602
Jméno značky: Edukid
Kategorie: Magnetické hračky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: