Kamenná prodejna znovu otevřena!

Hradní labyrint - netradiční hra pro celou rodinu| Haba

Novinka
303993 Haba Spolocenska hra Hradny labyrint 04

Netradiční společenská hra, která rozhodně nadchne vaši rodinu bez ohledu na věk. Doporučujeme jako narozeninový dárek nebo vánoční tip. Hradní labyrint je hra pro děti od 5 let a je určena pro 2 až 4 hráče. Pomozte vylézt žabákovi na strmou hrdou věž a dopravit spadlé koule z hradních oken svým majitelům. Bude to napínavá sranda. Hra nabízí 2 stupně obtížnosti.

749 Kč
Skladem (1 ks)

Zábavná kooperativní hra pro 2 až 4 hráče od 5 do 99 let. Princezně vypadl z okna zlatý míč do hradního jezera. Jedině šplhavý žabák Francesco ho může přinést princezně spát. K tomu, aby vyšplhal po strmé hradní věži, bude potřebovat pomoc. Hráči žabákovi pomáhají tahem za šňůrku, ale pozor, míč nesmí spadnout do nesprávného okna. Nejdříve hráči otáčejí okénka, aby našli správného obyvatele hradu podle vylosované karty. Potom pomáhají šplhající dřevěné žabce posouvat kuličky po zdi. Musí si však dávat pozor, aby míč nepadl do nesprávného otvoru ve zdi. Hráč, který využije své schopnosti a paměť k tomu, aby vrátil nejvíc míčků, vyhrává hru, lze však hrát také jako kooperativní hru.Tato dětská 3D stolní hra podporuje soustředění, pozornost, týmového ducha a spolupráci, rozvíjí jemné motorické schopnosti a koordinaci. 

Hra obsahuje: 1 hradní lezeckou stěnu s hradním jezírkem, která obsahuje: rozložení věže A a B, skládací hrací desku, herní desku hradního jezírka, 4 svorky (k připojení rozložení) a 4 lepenkové příčníky; 1 žába na 2 strunách se 2 dřevěnými koulemi; 10 okenních dílků s obyvateli hradu; 20 portrétních dílků; 10 míčků (= předměty patřící obyvatelům hradu); 1 přesýpací hodiny; návod na hru.

Nelekněte se, hra se musí před první hrou sestavit podle obrázkového návodu, potrvá to to asi 10-15 minut. Po první hře už ale jen sestavené podklady uložíte do krabice a přiště je jen vyndáte, není nutné nic znovu komplikovaně skládat.

Vhodné pro děti: od 5 let

Kód Kód: 6230
Jméno značky: Haba
Kategorie: Podle věku
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 12.9.2022
Za mě naprostá spokojenost. Oceňuji opravdu rychlé doručení. Hodnotím 1*

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: