Hedvábné voskovky na tělo a do koupelny - 6 ks | Tookyland

Novinka
LT139 1

Speciální jemné voskovky jsou vhodné k malování na obličej nebo ruce, třeba když si děti venku hrají na indiány. Ale žádné obavy, hravě je umyjete jen vodou a mýdlem a z oblečení pustí už při jemném přeprání v ruce. Výrobce garantuje zdravotní nezávadnost při malování na dětskou kůži. V tomto novém balení najdete 6 barev. Každá voskovka je v plastové tubě s víčkem, náplň je vysouvací a při použití ve sprše se nerozmočí. (Dříve se voskovky jmenovaly Jar Melo, mají pouze nový obal a nově je k dostání toto nejmenší balení.

225 Kč
Vyprodáno

Voskovky oblíbené v mnoha evropských zemích, ideální pro malování na vodou omyvatelé plochy i na kůži. Praktické papírové balení vám pomůže udržet po výbuchu kreativity vašich dětí všechny barvy pohromadě. 

 

 

Uživatelská zkušenost Dva tátové:

Na voskovky jsme narazili nedávno, když se nás na jejich prodej na e-shopu ptali naši současní zákazníci, především ze Slovenska, kde už se tyto voskovky prodávají nejméně rok a podle distributorů s nimi mají výborné zkušenosti, tedy absolutně bez stížností od rodičů dětí, které je už znají déle.

My jsme si na zkoušku objednali velké balení a nejvíc legrace si s nimi naše děti užily ve sprše. Ze všech voskovek, které jsme jim kdy dovolili použít v koupelně jdou rozhodně nejsnadněji umýt. Světlé barvy na obkladech ve sprše stačilo jen osprchovat proudem vody a zmizely, tmavší barvy jsme pak doumyli ještě přípravkem na mytí koupelny. Ve spárách se nedrží a jsou vymýt.

Navíc jsme zatím při testování nezpozorovali, že by se při použití ve sprše rozmočily tuhy, naopak, náplň vydržela i půlhodinnové sprchování a dokonce i občasný ponor ve vaně, ale raději bych to nepokoušel, delší pobyt pod vodou už by možná neustály.

Voskovky mají podobnou konzistenci třeba jako dámské rtěnky, takže se s nimi maluje opravdu lehce, z kůže a obličeje je dostanete snadno jen s vodou a mýdlem. Docela jsme se s nimi vyblbli. Doporučuju je zejména do koupelny, na dětskou párty nebo je s sebou vezměre do lesa na výlet, namalujte se všichni jako indiáni a vyražte na dobrodružnou misi.

Napsal David

Hračka splňuje podmínky cerfifikace Evropské unie pro hračky EN71.

Vhodné pro děti od 3 let


Kód Kód: 8613
Jméno značky: Tookyland
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: