Ergonomické pastelky Stabilo Easy Start pro praváky | 6 kusů

Tento výrobek je pro praváky. Velký set Stabilo EASYColors obsahuje 6 ergonomických pastelek, tedy základní paletu pro běžné kreslení a vybarvování. Pastelky jsou široké a trojhranné, navíc mají vyřezané protiskluzové plošky, které intuitivně vedou dítě ke správnému úchopu pastelky (do výřezů patří palec a ukazováček). Jsou vhodné pro předškolní děti od 5 let, nadanější děti si s nimi poradí bezpochyb i dříve. 

 
DOPRAVA ZDARMA
245 Kč
Skladem (3 ks)
  • První ergonomicky tvarovaná pastelka zvlášť pro leváky a praváky
  • Skvělá pro předškoláky, ale i školáky na prvním stupni základní školy, doporučená od 5 let, nadanější děti si je jistě oblíbí i dříve
  • Trojhranný design a neklouzavé plošky pro uvolněné držení, dítě přesně ví, kam patří palec a ukazováček a díky výřezu je udrží na místě
  • Červeně obarvený konec pastelky jasně signalizuje variantu pro praváky
  • Na konci každé pastelky je i štítek na jméno
  • Průměr tuhy 4,2 mm
  • 6 zářivých barev uložených ve dřevě z trvale udržitelného lesního hospodářství
  • Součástí sady NENÍ ořezávátko pro praváky (které ale je praktické, pastelky totiž nelze ořezat běžným ořezávátkem na úzké tužky)

 

 St_02756_332_550_Pen

 

Dva tátové: Naše zkušenost s produktem

"Když jsme tenhle set pastelek poprvé viděli v papírnictví a zjistili jejich cenu, trochu nám spadla brada, přišly nám drahé. Jen ale do té doby, než jsme si o nich zjistili více... Na trhu totiž aktuálně nejsou vhodnější pastelky totoho typu, které by dětem pomáhaly držet psací potřebu správně a děti si tak nevytvářely špatné návyky. Naše dvojčata mají pastelky v oblibě, i když to není jejich prioritní psací potřeba, tak třeba na cesty nebo na lekce angličtiny, kde si vymalovávají postavičky, se hodí a fungují dobře. Navíc máme tenhle set už několik měsíců a při běžném užívání nemáme pocit, že bys se rychle vypotřebovávaly. Tuhy se v nich nelámají. Po naší zkušenosti bychom tyto pastelky určitě doporučili především prvňáčkům a předškolákům, v případě velmi nadaných dětí na kreslení klidně i dříve, přestože výrobce je doporučuje až od pěti let věku. Na doma máme sadu s 12 kusy, na cesty bereme tuhle menší se šesti."

Napsal David

 

Doporučujeme ještě přikoupit ořezávátko:

 

Kód Kód: 114
Jméno značky: Stabilo
Kategorie: Předškoláci
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 28.9.2021
Moooooooc????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: