Dřevěná kuličková dráha Strom | Tooky toy

Novinka
TK744

Dřevěná kuličková dráha s tobogánem v podobě stromu a funkčním xylofonem od Tooky Toy děti zcela pohltí! Stavebnice obsahuje 44 dílků a zábavných prvků, díky kterým si děti každý den postaví jinou kuličkovou dráhu. Kulička tak sjede po tobogánu v podobě stromu, zahraje na xylofon, projede pod oblouky, přeskáče přes schůdky a dopadne do podstavce stromu.

1 175 Kč
Na dotaz

Dřevěná kuličková dráha s tobogánem v podobě stromu a funkčním xylofonem od Tooky Toy děti zcela pohltí! Stavebnice obsahuje 44 dílků a zábavných prvků, díky kterým si děti každý den postaví jinou kuličkovou dráhu. Kulička tak sjede po tobogánu v podobě stromu, zahraje na xylofon, projede pod oblouky, přeskáče přes schůdky a dopadne do podstavce stromu. Tobogán v podobě stromu je možné využít i samostatně jako kuličkovou dráhu pro nejmenší!

Děti si při hře také rozvíjí svou kreativitu a fantazii, zlepšují si jemnou motoriku nebo se seznamují se základními principy fyziky. Kromě toho je stavění i pozorování kuličky neskutečně zabaví. Kuličky jsou velké a bezpečné! Dřevěné hračky pro děti Tooky Toy jsou vyrobené z pevného kvalitního plastu a dřeva natřeného netoxickými barvami. Kuličková dráha je vhodná pro děti od 3 let.

Kód Kód: 9134
Jméno značky: Tooky Toys
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: