Děti z Carcassonne |Mindok

Od kdy zvládnou hrát děti strategické hry? Od čtvrtých narozenin už je můžete pomalu zasvěcovat do taktických společenských her. Děti z Carcassonne jsou ideální volbou. Mají jednoduchá pravidla, jedno kolo trvá asi 20 minut a čím častěji hrajete, tím mazanější vaši malí protihráči dovedou být. Zaručeno!

649 Kč
Skladem (4 ks)

Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se baví pak celý den baví tím, že zvířátka nahánějí zpátky do ohrad. Tak zní romantické zadání této strategické hry, která částečně vychází z principu oblíbené hry Carcassonne pro dospělé. Je určena pro 2-4 hráče ve věku od 4 let.

Princip je jednoduchý: hráči se střídají, vykládají kartonové kartičky a staví z nich mapu. Na každé kartičce jsou cesty a také děti z Carcassonne. Pokud je cesta na mapě uzavřená z obou stran, položí se na ilustrace dětí na uzavřené cestě dřevěné figurky. Každý z hráčů startuje s osmi figurkami jedné barvy. Kdo první nemá žádné figurky, které by pokládal na uzavřené cesty na herní desce, vyhrál. Kompletní pravidla ke stažení zde.

Hra je velmi kvalitně zpracovaná, vydrží časté používání a hodí se pro spokojené rodinné večery plné vzájemné pozornosti a společných zážitků.

Balení obsahuje: 32 dřevěných figurek ve čtyřech barvách, 36 velkých kartonových kartiček krajiny, česká a slovenská pravidla hry.

Kód Kód: 1193
Jméno značky: Mindok
Kategorie: Společenské hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: