Balíček plný zábavy - Prasátko Peppa | Jiri Models

Balíček časopisů, omalovánek, úkolů a samolepek s motivy Prasátka Peppy jsme sestavili tak, aby bavil naše vlastní děti. Což je dost slušná záruka toho, že bude mít úspěch i u vás doma! Zabaví se s ním děti od 3 do 6 let, každé samozřejmě podle svých možností. Nechybí v něm oblíbené malování vodou, omalovánky, samolepky ani 60 stran zábavných úkolů.

439 Kč
Na dotaz

Sada Balíček plný zábavy s motivy Prasátka Peppy obsahuje:

  • Omalovánky se samolepkami: 24 stran a více než 20 samolepek (26 samolepek postaviček a k tomu menší jako doplněk). Čekají vás úkoly typu Který obrázek je jiný než ostatní?, Najdi 5 rozdílů, vymaluj mrkvičku správnou barvou, Najdi cestu z jednoduchého bludiště, Spočítej všechny míče na hřišti.
  • Nekonečné omalovánky Město: 2 dlouhé archy omalovánek s motivy města Prasátka Peppy a k tomu 70 samolepek, kterými se dají doplnit. Omalovánky mají předvybarvené pozadí (velké plochy) a děti už pak vymalovávají jen postavičky a budovy. Každý z archů je dlouhý na 6 papírů A4. Samolepky jsou hlavně v motivech postaviček ze seriálu a dopravních prostředků.
  • Vodní omalovánky Prasátko Peppa: 24 omalovánek, ke kterým nepotřebujete barvy. Stačí vám štětec a trochu vody, kterým rozmalujete speciálně upravené stránky. Omalovánky nelze použít opakovaně - po uschnutí zůstávají vybarvené. Jde o jednoduché motivy a velké postavičky.
  • 60 stran zábavných aktivit a omalovánek: Jakou má Peppa náladu? Dokresli různé obličeje, Spočítej, kolik je na obrázku věcí, obtáhni písmenka barevnou pastelkou a dalších 60 stran úkolů, které zabaví menší děti, ale i ty 6leté. Součástí je taky arch se 30 samolepkami.
  • Klasické omalovánky velikosti A5: do kabelky, na cesty nebo s sebou do restaurace jako záchrana. Základní omalovánky obsahují 8 obrázků k vybarvení vždy s předlohou na vedlejší stránce.

Doporučujeme k nákupu přidat široké pastelky pro menší děti Stabilo Trio Thick 24 ks

Kód Kód: 1070
Jméno značky: Jiri Models
Kategorie: Knihy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: