Balíček plný zábavy - Ledové království | Jiri Models

Chcete trávit s dětmi čas smysluplnně, ale i pohádkově? Pokud vaši potomci milují Ledové království, je tenhle balíček sestavený přímo pro ně. Potěší hlavně děti od 3 do 6 let a je plný omalovánek, úkolů, hlavolamů, samolepek a nechybí ani naprosto oblíbené malování vodou. V sadě najdete hned 6 různých časopisů.

439 Kč
Na dotaz

Sada obsahuje:

  • Vodní omalovánky Disney Ledové království II: 24 omalovánek, ke kterým nepotřebujete barvy. Stačí vám štětec a trochu vody, kterým rozmalujete speciálně upravené stránky. Omalovánky nelze použít opakovaně - po uschnutí zůstávají vybarvené. Jde o krásné obrázky, na kterých jsou oblíbené postavy z Ledového království.
  • Omalovánky se samolepkami Ledové království II: 24 stran a více než 20 samolepek (21 samolepek s postavami z pohádky). Čekají vás úkoly typu Pomoz Olafovi projít zámeckými chodbami, Zakroužkuj dva stejné obrázky, Zakroužkuj, kam který výřez z obrázku patří.
  • Samolepková knížka Ledové království: 16 stran a k tomu 270 samolepek. Čeká vás spousta hravých úkolů, které plníte právě pomocí lepení samolepek.
  • Omalovánky Ledové království II: 16 stran omalovánek a úkolů - bludiště, rozdíly, přesmyčky apod.
  • Klasické omalovánky velikosti A5: do kabelky, na cesty nebo s sebou do restaurace jako záchrana. Základní omalovánky obsahují 9 obrázků k vybarvení vždy s předlohou na vedlejší stránce.
  • Luštěnky s Olafem: malý sešitek se spoustou úkolů na cesty - bludiště, doplňovačky, spojovačky i omalovánky.

Doporučujeme k nákupu přidat široké pastelky pro menší děti Stabilo Trio Thick 24 ks

Kód Kód: 1085
Jméno značky: Jiri Models
Kategorie: Knihy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: