Balíček plný zábavy - Disney princezny | Jiri Models

Ariel, Popelka, Bella, Jasmína, Merida a další Disney princezny dokážou zabavit vaše děti na hodně dlouho. Sestavili jsme balíček 5 časopisů tak, aby bavil naše dcery. Což je slušná záruka toho, že na dlouho zabaví i vaše potomky. V sadě nechybí propracované malování vodou, ale ani bludiště, omalovánky, úkoly a spousta samolepek.

439 Kč
Na dotaz

Sada obsahuje:

  • Vodní omalovánky Disney princezny: 24 omalovánek, ke kterým nepotřebujete barvy. Stačí vám štětec a trochu vody, kterým rozmalujete speciálně upravené stránky. Omalovánky nelze použít opakovaně - po uschnutí zůstávají vybarvené. Jde o krásné obrázky, na kterých je Sněhurka, Popelka, Bella, Jasmína, Locika, Šípková Růženka, Mulan, Merida a další Disney princezny.
  • Omalovánky se samolepkami: 24 stran a více než 20 samolepek (23 samolepek různých princezen Disney). Čekají vás úkoly typu Najdeš stín, který je stejný jako obrázek uprostřed? Pomůžeš Tatianě najít cestu k žabákovi? Najdeš 5 rozdílů? Pomůžeš Sněhurce najít správnou cestu na palouček, aby mohla nasbírat jahody?
  • Jak se oblékají princezny - volný čas a zábava: Opravdu krásný časopis obsahuje spoustu samolepek, krásných ilustrací k dolepení a také povedené omalovánky. Na prvních šesti stránkách najdete nalepovací šaty a doplňky pro princezny, následuje 15 stran princezen ve spodním prádle, na které je potřeba nalepit šaty. Můžete se řídit podle předlohy, nebo lepit podle fantazie. Nakonec nechybí ani 15 stran omalovánek princezen, které už mají vymalované pozadí, takže dítě vymalovává jen postavy a doplňky.
  • Klasické omalovánky velikosti A5: do kabelky, na cesty nebo s sebou do restaurace jako záchrana. Základní omalovánky obsahují 9 obrázků k vybarvení vždy s předlohou na vedlejší stránce.
  • Kouzelná bludiště: Pokud chcete zabavit děti na cestách, čapnete tento sešitek. Jsou v něm bludiště, ale i hlavolamy, omalovánky a další úkoly.

Doporučujeme k nákupu přidat široké pastelky pro menší děti Stabilo Trio Thick 24 ks

Kód Kód: 1076
Jméno značky: Jiri Models
Kategorie: Knihy
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 15.9.2021
Velmi dobře poskládaný výběr .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: