Balíček plný zábavy - Disney Auta | Jiri Models

Jedou auta u vás doma neskutečnou rychlostí? Vaše malé fanynky a fanoušky můžete zabavit smysluplnně. Sestavili jsme balíček časopisů s motivy pohádky Auta od studia Disney tak, aby bavil děti od 3 do 6 let. Nechybí v něm malování vodou, hádánky, omalovánky, nekonečné samolepky a další úkoly.

439 Kč
Skladem (2 ks)

Sada obsahuje:

  • Vodní omalovánky Disney Auta: 24 omalovánek, ke kterým nepotřebujete barvy. Stačí vám štětec a trochu vody, kterým rozmalujete speciálně upravené stránky. Omalovánky nelze použít opakovaně - po uschnutí zůstávají vybarvené.
  • Omalovánky se samolepkami: 24 stran a více než 20 samolepek (29 samolepek aut a doplňků). Čekají vás úkoly typu Spoj Bleska a jeho a kamarády se správnými stíny, Prohlédni si obrázek a najdi všechny schované poháry, Najdi správnou cestu bludištěm.
  • Nekonečné samolepkování: Po otevření časopisu rozvinete pás o velikosti pěti stran A4, na který můžete opakovaně přilepovat a odlepovat přiložené samolepky. Z druhé strany pásu jsou krásné omalovánky s motivy Aut. Součástí časopisu je přes 70 opakovaně použitelných samolepek a 30 puffy samolepek (vystouplé)
  • Klasické omalovánky velikosti A5: do kabelky, na cesty nebo s sebou do restaurace jako záchrana. Základní omalovánky obsahují 9 obrázků k vybarvení vždy s předlohou na vedlejší stránce.
  • Superrychlá bludiště: Pokud chcete zabavit děti na cestách, čapnete tento sešitek. Jsou v něm bludiště, ale i hlavolamy, omalovánky a další úkoly.

Doporučujeme k nákupu přidat široké pastelky pro menší děti Stabilo Trio Thick 24 ks

Kód Kód: 1079
Jméno značky: Jiri Models
Kategorie: Knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: